OPEN GRADAC 2018

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Aman ljudi otosli ste u off totalno, ono je napisano u pokusaju da me povredi na licnoj osnovi, taj beskicmenjak ne zna ni gde ja zivim ni kako sam skolu zavrsio.

Neko ko u 21 veku ima stav da zena pere sudove a muskarac cepa drva je na nivou lokalnog drvosece a ne akademskog gradjanina!

I zar mislite da takva osoba moze biti neko ko ce me povrediti?

Neko ko nema osnovno kucno vaspitanje i pristojnost prema starima moze svojom diplomom dupe da obrise a ne da se sa njom hvali!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.160
Broj reagovanja
151
Lokacija
Kruševac
Tihi83 je napisao(la):
Neko ko u 21 veku ima stav da zena pere sudove a muskarac cepa drva je na nivou lokalnog drvosece a ne akademskog gradjanina!

Sent from my iPad using Tapatalk
a sta treba , da muskarac nosi suknju, sminka se i macka u pušu_
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ne radi se o sminki i suknji  u ovom slucaju vec o glupavom balkanskom mentalitetu o deljemju poslova na muske i  zenske...sta fali da muskarac opere sudove ili obrise prasinu i usisa??? po meni je to sasvim normalno...e sad ,mozda ja nisam normalan:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Jok Gegula, normala je da dignes noge na sto, dok zena radi,pravi rucak, udovalja djeci, i gratis nekad samar opalis ako nece sudje da opere.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.151
Broj reagovanja
1.250
Lokacija
Čačak
A noge d'opere muzu???? Jeste neiskusni.... jos uz sve to mora da postidi moniku beluci kad ova bane dok ona usisava

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.160
Broj reagovanja
151
Lokacija
Kruševac
Luka 94 je napisao(la):
Pozdrav za Ivana Stojkovica iz Krusevca od govanceta  :hammer: :hammer:Ljubi cika i samo bez sekiracije!
[/autor]Malisane, ja ovo nisam rekao niti je ovo moj stil pisanja ili izrazavanja. Sa tvojim ocem sam se video pre odlaska na Gradac i na Gradcu. A moju paznju ne zasluzujes jer si nevaspitani balavac a i za te vase takmicarske razmirice me zabole. Dugujes mi izvinjenje, cini mi se
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.160
Broj reagovanja
151
Lokacija
Kruševac
Malisane, ja ovo nisam rekao niti je ovo moj stil pisanja ili izrazavanja. Sa tvojim ocem sam se video pre odlaska na Gradac i na Gradcu. A moju paznju ne zasluzujes jer si nevaspitani balavac a i za te vase takmicarske razmirice me zabole. Dugujes mi izvinjenje, cini mi se
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
ivke037 je napisao(la):
a sta treba , da muskarac nosi suknju, sminka se i macka u pušu_

Sta treba???  Pa treba zena da cepa drva  :doh:,valjda.
21 vek je, vreme masina za sudova, oni nisu problem,vise, ali drva, realno jestu. :hammer:
Sad bez zezanja, kako vozim dosta bajs i prolazim kroz sela, veoma cesta pojava je da zene cepaju i slazu drva, onako lagano uz muziku od sabajle...jbg
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Žene čiji muževi redovno obavljaju bračnu dužnost cepaju drva. One druge teraju muževe da peru sudove i pozivaju se na feminizam.
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
100% da je tako!
Mislim da je pre, da muzevi cije zene cepaju drva, nemaju sa cim da obavljaju bracnu duznost.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zašto bi žene, u tom slučaju, cepale drva? Koji im je motiv?
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Baki-Pa je napisao(la):
Zašto bi žene, u tom slučaju, cepale drva? Koji im je motiv?
Pa nemam pojma, a i nije da me nesto interesuje.
Mozda je npr. vece pre toga umlatila muskarcinu, pa ovaj ne moze od rana to da radi...ko zna...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Znaci  muskarac koji redovno I'ma sex sa zenom ne Mora da radi nista po kuci,,,sjajna teorija ,znaci pivo u ruku I ceo Dan ispred tv!!!!
 
Vrh Dno