Struna

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Ovako jos malo pa cu zavrsiti CTS Affinity MX 8 fita #4 koji sam ciljno pravio za Gradac, Ribnik i Lim.E sad bih trebao da uzmem neku strunu klase 4 za njega. Troumim se da li da uzmem Rio Indicator II, InTouch Trout LT WF, ili univerzalca Rio Gold posto mi treba i za suvu i za povremeno nimfarenje kojem zelim da se vise posvetim ove godine na Gracu.

Malo o stapu :

Our most popular fly series. An extremely smooth and forgiving fast action that is easy to load and delivers predictably. In short, the MX provides the angler with quicker recovery and more punch in the short-to-medium range.

Thanks to our constant taper system, the blank loads quickly and delivers the smooth power needed for distance and accuracy.

Taper: Medium Fast | Action: Fast
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Pa sto kukanja daj predlog pa da prvo probamo na Adi pa tek onda shopping :) imam fore do marta Ali dok cujem predloge i vidim śta ko ima od kolega da probam taman :) i haman da probamo i X -a :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sta te boli uvo sta ko ima kad si ti vec smislio rio indicator trout lt ili gold. Na osnovu cega biras uopste? A ono sto ti predlozim i onako neces moci da probas ranije :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Ma to sam rekao ovako citajuci o strunama ae cekamo to tvoje pa da probamo
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
O tome ti bas pricam, ne mozes da probas cetvorke koje ti preporucim, jer ih ja nemam svoje. Zasto? Zato sto ne koristim tu klasu :hammer:

A tempom kojim  si dosao kod mene da probam tvoju peticu, cenim da ce biti kukanja za cetvorke naredne 3-4 sezone :D :bleh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
:hammer: :hammer: :hammer:  xaxxaxax a nemoj me je..ti kad kad je vreme ocaj bilo
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Kakvo bre ocaj vreme, evo vec par dana toplo super a tebe ni od korova. Sustinski, mene boli uvo ali ti si na gubitku.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Pa ni sam siguran Bali.Ako imas predlog za strunu napisi ponesi i dodji na Adu a Ali nemas o idi tamo na temu Panterovi stapovi :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sto i ne zavisi samo od strune :)

Jel to stvarno mislis da ti samo treba prava struna i prezentacija ce da bude fina i nezna?
 
Vrh Dno