Ribnik

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Cekaj bre? Jel si bio na plivi ili nisi bio? Ovaj zadnji post zvuci tako iskusno da vise nisam siguran ko je gde bio ?  :-\
 

bane

Junior member
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
94
Broj reagovanja
5
Lokacija
Pancevo
Evo ja idem sutra na Plivu...ako ima neko neki savet...neka nimfa i sl. ?

Sent from my SM-T585 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
E Bane jbg ako tebi treba neko nimfe da govori. Ti mozes ovde 99% ljudi da ucis pecanju na bilo kojoj reci ali ae da ne kvarimo temu ;) I sto se ne javi ranije mogao si mi neki stap poneti do BL :(
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
sasats je napisao(la):
Cekaj bre? Jel si bio na plivi ili nisi bio? Ovaj zadnji post zvuci tako iskusno da vise nisam siguran ko je gde bio ?  :-\

:hammer: :hammer: :hammer:
 

bane

Junior member
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
94
Broj reagovanja
5
Lokacija
Pancevo
Krećem iza podneva. Ako nesto mogu da pomognem...javi !

Sent from my SM-T585 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
Cekaj bre? Jel si bio na plivi ili nisi bio? Ovaj zadnji post zvuci tako iskusno da vise nisam siguran ko je gde bio ?  :-\
Sale sta je tu iskusno keve ti. To je kao kad ja krenem na Moravu kod tebe tamo i hocu da lovim mrenu na nimfu i ti mi kazes Maricu na predvez mora da ide klizece olovo od par grama i na kraju nimfa i kotrljas. Mozes ti Maricu da hvatas i ovako ali uhvatices ribu- dve, a sa klizecim ces klepiti 7-8 i to dobrih npr.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Svaka reka ima tehniku koja donosi najvise ribe. Czech je ubedljivo najubitacnija tehnika tamo gde tip reke to dozvoljava ali nekad ne mozes da ceskas i sta ces onda?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
maric je napisao(la):
Sale sta je tu iskusno keve ti. To je kao kad ja krenem na Moravu kod tebe tamo i hocu da lovim mrenu na nimfu i ti mi kazes Maricu na predvez mora da ide klizece olovo od par grama i na kraju nimfa i kotrljas. Mozes ti Maricu da hvatas i ovako ali uhvatices ribu- dve, a sa klizecim ces klepiti 7-8 i to dobrih npr.
i sve ti ja to objasnim detaljno ,ti se pripremis i ne dodjes . A onda sledece godine kada se povede prica o moravi pocnes da savetujes sta , gde , kako ...
Na to sam mislio  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Dogovoreno. Ti hvataj a ja cu da radim na rostilju  :D ako se prijavi jos neko ...njegovo je pivo.  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Ja cu da blejim pored vode I cekam rostilj. Ko hoce da hvata nek hvata.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.308
Broj reagovanja
333
Lokacija
Beograd
Pa meso jbt. Ribu ionako pustamo. Osim ako nije dvonoga. Ae da ne kvarimo temo vise ;)
 
Vrh Dno