Jao stukama! Ali stvarno, ne zezam se.

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Markovicu perfektan strimer, perfektan  :tbumb:  :yeswink:

još jedan takav sa crvenom glavom i belim telom i isto to samo da je crvena glava i drečavo zeleno telo....to troje i imaš sve što ti treba. Dužina je odlična. i bez cucle če biti super.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Hvala za pohvale. ;)
Šone, nisam ga jos probao tako da neznam kako se ponasa sa "cuclom". Ustvari nije cucla nego Pro Soft Disc.
 

Prilozi

  • imagemagic.jpg
    imagemagic.jpg
    15,5 KB · Pregleda: 163

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ti diskovi bi morali biti dobri jedino možda malo veči za onakvog strimera. ja sam probao takav disk uraditi od silikonskog prilepka.....kakav rad, ko shad rap od rapale  :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ja glasam da se momentalno BANUJE Sebastian sa foruma zbog ove izjave od malopre !!!  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hahahaha...imao sam gomilu shad rapova plitkih i dubokih malih i velikih. Bese mi to najdraza varalica. S njom sam polovio sve moguce grabezljive vrste na dunavu. E sada ja to godinama nisam ni tako a ni koristio. I sumnjam da cu ikada vise. Prosle zime dok sam mladicu ganjao sam na strimer od 15cm stavio silikonski disk od prilepka...zaista radi fantasticno. Ipak nisam to bas forsirao ali ove godine hocu od jeseni pa napred. Za driftovanje po rekama dusu dalo.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Dok nenadjes te diskove pogledaj kod kineza silikonske prilepke ako to prodaju. Odrezes komadic sto strlji I zubom probusis rupu u sredini i to je to. Em sto je jeftino, em sto je u vodi skoro nevidljivo jer su prozirni, em sto radi ko ludo...strika li ga strika ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ne bih ja te kineske zezelice zubom :nowink: puj kakani kinezi.
Jedino ako nisi mislio zuMbom ;)
Ima da kupim onu gumu za kadu "silikonsku" (barem je prozirna) na njoj ih ima koliko hoćeš :D :hammer:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
sebastian je napisao(la):
Hahahaha...imao sam gomilu shad rapova plitkih i dubokih malih i velikih. Bese mi to najdraza varalica. S njom sam polovio sve moguce grabezljive vrste na dunavu. .

Jeste da je off ali Seb vidi se da si se skolovao na Dunavu po izboru voblera! Za mene No 1 za smudja na Dunavu a i som ga vrlo rado gricka! Nije mi najdraza varalica posto su mi silikonci jedno dva mesta ispred voblera ali definitivno omiljen vobler! Jos jednom se izvinjavam za off!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jeste silikonce sam i ja trosio vise ali zbog ekonomicnosti i pretrazivanja terena a kada sam upoznao strukturu dna i ostale specificnosti nekog mesta onda je šadrapović radio čuda. No da se vratimo temi  :D ;)

Ma kada brzo tipkam progutam koje slovo posebno na mobilnom. Mislio sam na zumbu. A to sam vec jednom i postavio na forumu http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=2856.0

Ovde je na slici bez odrezanog delića što štrlji a inače svi ovi moji "diskovi" su bez toga, sve sam im to porezao i izbušio ih zuMbom  ;)
Ja sam kod mene dobio u jednoj diskont trgovini ceo paketić tih prilepaka za sitnu paru. Služi za npr. da polepiš to po prozoru i na mini štipaljkicu koja je namontirana na taj prilepak okačiš lampice za božić ili pak upotrebiš to za nešto drugo npr. za neke stvari u kupatilu ma za širu je namenu. Kod kineza bi garant to pronašao. Postoji još jedan fazon kojega sam se dosetio ali nisam još ptobao....injekcija ili ti šprica od injekcije što ima nastavak za iglu u sredini, odsečeš to da dobiješ disk i ako želiš odsečeš nastavak ili ga skratoš i to je to.

Ako več naručujete šta preko interneta od materijala za štuku onda definitivno probajte slinky fiber...odličan je i u zadnje vreme jako puno sam ulovio štuka takvim strimerima.  Mislim na one bunkeraste kombinacije.
 
Vrh Dno