Daiva SF 708 7/8/9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
Lepo sam hteo da odustanem, ali greota da propustim ovakvu priliku. Kad me već prozivaš da sam gej, a ova tvoja rečenica mi se jako sviđa:  ti mozes da stavis i 0.30 i da vuces kao magare na obalu takvu ribu a mozes da pecas i na 016 i da je zamaras rukom , cekrkom , dupetom , kako ti volja ... imam jedno pitanje za tebe. Jel bi mogao svojim dupetom da zamoriš mog linjaka?
ej majmune  :doh: ja te prozivam da si budalcina a drugi clanovi su komentarisali da si peder , internet manijak  :D uopste ner pratis sta se desava  :nowink:
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
ramplinstinski je napisao(la):
Ne znam kakva je kocnica na tom cekrku...O0

Sent from my old manuel tabarka
Idemo opet!  :hammer
Nema izlaza iz zacaranog kruga  :smoke:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
sasats je napisao(la):
ej majmune  :doh: ja te prozivam da si budalcina a drugi clanovi su komentarisali da si peder , internet manijak  :D uopste ner pratis sta se desava  :nowink:


Otišla ova zemlja u qrac kad ti za nekog kažeš da je budalčina. Volino glupava. Odgovori na prosto pitanje koje sam ti postavio.
 

munze

Junior member
Učlanjen(a)
12.12.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Uzeo sam ovog, Cortland CLX IV Cassete Fly Reel 8/9 

s-l1600_zpsrpqbto2m.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
Otišla ova zemlja u qrac kad ti za nekog kažeš da je budalčina. Volino glupava. Odgovori na prosto pitanje koje sam ti postavio.
otisla je ova zemlja kada su vam izglasali zakon pa smete ovako javno da se prikazujete . jel ti znaju kuci da si peder ?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
munze, ne sekiraj se  :tbumb: sad ce homer da ti kaze za koju ribu je dobar ovaj cekrk  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kako te nije sramota da pises ovakve stvari ? jel imas ti porodicu , nekoga bilo koga ? sta mislis sta bi ti rekli da ti procitaju sta sve balavis na forumu ?
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
munze je napisao(la):
Odustao sam posle ovakvih komentara, uzeo sam nekog Cortland-a.
Sta god da si uzeo uvek ce se naci jedan kome taj deo opreme ne odgovara i jedan koji ga dize u nebesa voljni da se prepiru oko, krajnje, individualnih dozivljaja ili sjvojih licnih nerasciscenih racuna. Citaj forum, istrazuj i naucices sta te interesuje, ko moze da pomogne, a cije postove da preskaces. Pozdrav i bistro
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Simps, koliko sam ja duzan za neprocenjiv info o ''LAGYUOLE,RANDALL itd,itd ""  :eek: :-\
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno