Odnos SSRS prema musicarskom sportu

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ovo je prvo pitanje za Emporio Djuzinija, a naravno svi ostali su dobro dosli.
Kakav je odnos sa savezom, na koji nacin osnivanje lige musicara ima podrsku saveza, sta su obecali a sta nece da ucine?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Imaš ovde na trećoj strani ukratko, a Vlada je bio u kontaktu tako da ti on može reći nešto više...

http://www.ribolovci.org.rs/images/2015.02.03_zapisnik_i_odluke_sa_sastanka_foruma.pdf
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mito, na osnovu cega je reseno da finansiranje od strane saveza nije obavezujuce? Ko je i u cije ime pravio takve trule kompromise?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
momci da zajebete vi savez , nema vajde od toga . nego da otvorite racun gde ce sponzori da uplate lovu za reprezentaciju  ;) i ovde da stavite broj racuna i na svim ribolovnim forumima sto postoje . mozda ce neko da kapne neku kintu za ekipu  :tbumb:

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma bre ova odluka je skandalozna, stvarno nemam pojma ko je dozvolio da uopste udje u zapisnik. Zakonski ssrs je DUZAN da se odnosi isto prema svim takmicarima bez obzira na disciplinu ribolova. Kako je ovo Boskovicu proslo nije mi uopste jasno. Sta ste vi dogovarali sa njim uopste, ovo je nevidjen presedan i skandal. Jel kapirate da je savez OBAVEZAN da se prema svima ophodi na isti nacin.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Lako, skupio je "ekipu" klimača glavom oko sebe i radi šta mu se hoće. Kad neko postavi pitanje takvog rada, on im gasi klub pod izgovorom da podriva savez.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Baki , ne moze to da prodje ni pod razno. Koji klimaci glavom ovo nema veze sa njima vec sa onima koji su "pregovarali". Zasto mu je dopusteno ovo uopste.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ne znam šta da ti kažem. Ovo mu prolazi već godinama. Pa čovek je prvo odjebao žensku ekipu plovkaroša za svetsko jer nema para a kad su našle sponzore, nije hteo da ih prijavi jer su radile mimo njega.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Sta je to skandalozno ili ne pitanje je sad?

Ja cu preneti on sto znam i moja licna misljenja!!!

Proteklih nekoliko godina u nazad je sa savezom stvoren veoma los odnos(necu ulaziti u to zbog koga i zbog cega) koji je prouzrokovao to da musicarima sva vrata u savezu budu zatvorene i zakljucana!!!
Zbog toga sam ulazak i otvaranje vrata u savezu je bio mukotrpan posao, doslo se do predsednika saveza gospodina Boskovica koji je posle sagledavanja cele situacije i kad je upucen da iza ove price ne stoji ni jedna musicarska struja(a ima ih samoproglasenih u Srbi dosta) nego samo par entuzijasta koji hoce da uloze rad i trud da bi se Musicarska vrsta ribolova u Srbi izdigla na visi nivo, otvorio vrata i obecao pomoc i podrsku.

E sad velika vecina vas misli da smo mi bogom dani da ne treba nista da se radi nego samom pojavom sve mora biti reseno i zavrseno jer smo mi MUSICARI neka nad ljudska bica!!!

Sta se dobija od saveza za pocetak, to je pomoc i podrska u organizaci i odrzavanju lige, formiranja reprezentacije itd...

Sto se tice finansiskog dela price posto se boze moj uvek radi o parama, prenecu moja saznanja i moje misljenje.

Za sad od saveza nema nista, jer i ne postojimo na mapi nema nas nigde, kad se pojavimo negde onda cemo moci da trazimo nesto i polazemo pravo, do tada se manite corava posla!

DO TAD JE MOJ PREDLOG SVIM DOBRONAMERNIM MUSICARIMA DA NEUNOSE DEZINFORMACIJE ZABORAVE PARE I PRICU OKO NJIH, JER DOK SE NE NE ORGANIZUJEMO I NE POJAVIMO NEGDE NA MAPI NEMAMO PRAVA NI NA STA!!!

Sa ovakvim pristupom saveza prema nama se apsolutno slazem, a druga mnogo bitna stvar je da niko BAS NIKO IZ SAVEZA NIJE REKAO DA OD FINANSISKE PODRSKE NEMA NISTA, VEC DA HOCE DA VIDE KOLIKO SMO SLOZNI I DA LI CEMO UOPSTE URADITI NESTO, A ONDA PRICAMO DALJE...

I NA KRAJU CU ZAMOLITI SVE MUSICARE DA SE OKANU DEMAGOGIJE, ZAKONA, PRAVA, MUDROVANJA I KE... I UKLJUCE SE AKTIVNO KOLIKO GOD JE TO MOGUCE U OVU PRICU I DAJU SVOJU PODRSKU FORMIRANJU MUSICARSKE LIGE. IZA OVE INICIJATIVE NE STOJI NI JEDAN POJEDINAC I NI JEDANA STRUJA, VEC ZA SAD 9 MUSICARSKO RIBOLOVACKIH KLUBOVA U SRBI KOJI HOCE DA SE STANJE PROMENI I SVI OSTALI KLUBOVI I MUSICARI SU DOBRODOSLI BEZ IZUZETKA!!!

Bojane sad na kraju jedno pitanje upuceno tebi, ako sam dobro protumacio tvoju poruku, ako nisam onda izvini:

Ako se ovo dole odnosi na nase pregovaranje sa savezom oko musicarske lige, sta smo mi u tim pregovorima mogli da im ponudimo(tvoje vidjenje)??? Jer valjda ces se sloziti samonom da ako pregovaras moras nesto da ponudis, jer ako hoces da trazis moras i da das!!!
simpson H je napisao(la):
Koji klimaci glavom ovo nema veze sa njima vec sa onima koji su "pregovarali".

Pozdrav,

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Baš tako Tihi, u se i u svoje kljuse. Sve što se dobije od saveza treba smatrati kao bonus.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
cemo onda sluzi taj savez? citajuci ovo sto pise tihi imam utisak kao da je rec o privatnij organizaciji gde moras da odes da se poklonis da te samo prime da razgovaras?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Upravo tako, zato se i traži smena "gospodina" Boškovića.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
pa kako ce da ga smene kada svi idu na pokorenje ? ako je stvarno takav i tako se ponasa svi treba da ga ignorisu i zale se nekome ko se pita ...valjda ministru ?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Pa onima oko njega to odgovara, zato ih i drži uz sebe. Ali njih je 5% u odnosu na sve ostale.
 
Vrh Dno