Mrest pastrmke 2008

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Smem da se kladim u šta oćete da je snimak pušten u javnost dok su one još bile tu imalo bi da ih NEMA ZA 24h.!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sašaPI je napisao(la):
Smem da se kladim u šta oćete da je snimak pušten u javnost dok su one još bile tu imalo bi da ih NEMA ZA 24h.!

A ko bi bio kriv za to, nesavesni ribolovci ili onaj ko cuva reku?
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Kakvi smo ne bi me začudilo da nađemo krivca na drugoj strani,ovako to je znao mali krug ljudi,ćutalo se dok nisu završile mrest i vratile se u jezero.Ne verujem i sada da puno ljudi zna,mada .....Inače u mom kraju ima toliko "nesavesnih ribolovaca" i ribokradica da je i vremenski period od 24 sata mnogo što sam naveo a čuvari njih trojica na oko 80km. salmonidnih voda, što jezera i reke Nišave ne mogu ni u snu da pokriju teren.MIZERNA kaznena politika je dovela do toga da i onaj ko bude uhvaćen plati neku bezveznu sumu i sutradan opet nastavlja po starom! Čijom zaslugom je to tako razmislite sami!!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.137
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
simpson H je napisao(la):
sašaPI je napisao(la):
Smem da se kladim u šta oćete da je snimak pušten u javnost dok su one još bile tu imalo bi da ih NEMA ZA 24h.!

A ko bi bio kriv za to, nesavesni ribolovci ili onaj ko cuva reku?

obojica, ovaj sto krsai zakon, a cuvar sto zabusava, mada realno nije svemoguc pa da svuda stize, mada ovo su vec teoretisanja.

da nema krivolovaca posao cuvara bi se zvao blagajnik na terenu, naplacivao bi dozvole i to je to
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
obojica, ovaj sto krsai zakon, a cuvar sto zabusava, mada realno nije svemoguc pa da svuda stize, mada ovo su vec teoretisanja.

da nema krivolovaca posao cuvara bi se zvao blagajnik na terenu, naplacivao bi dozvole i to je to

Meni lopov nije kriv, mozda je covek bolestan a bolesnom treba pomoci a ne kriviti ga. Ali osnovno je sto ja ne placam lopova. Ali cuvara placam i imam sva prava da mi on bude glavni krivac sto ne radi svoj posao ili ga ne radi kako treba.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.137
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
ok, kad neko naleti i isprazni ti celu radnju, polomi sve sto ne moze da ponese.... krivi muriju jer tad nije prosla tvojom ulicom koja je prilicno zavucena, lopov je bio gladan pa jeo dabinge pa on nije kriv . postoje stvari koje se zovu savest, moral etika, i zbog njih ne bi trebale mnoge stvari da se rade ali...
i pojedine reke nemaju dovoljno cuvara nemoguce ih je cuvati...... ali ti i sam sve ovo znas samo volis da se raspravljas
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
. postoje stvari koje se zovu savest, moral etika, i zbog njih ne bi trebale mnoge stvari da se rade ali...
:respect1:  :tbumb:  :yeswink:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Potpuno sam zaboravio na snimak mresta,a treba ga videti ,evo jednog a sledeći u toku večeri kad bude UPLOAD-ovan( u toku je) .
http://www.youtube.com/watch?v=6JbksgeATzA
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
I još jedan !!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=UlNIn-UQPFg
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lepi snimci i odličan dokaz da mušičari treba da budu na vodi u vreme mresta.
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
Mixmaster je napisao(la):
Lepi snimci i odličan dokaz da mušičari treba da budu na vodi u vreme mresta.
Odlican zakljucak sto setice mresta,samo sta cemo sa onim ''ribolovcima''koji cele godine hvataju UBAVE pastrmke.
 
Vrh Dno