Donacije za mladice

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
saleja je napisao(la):
Zna se za kakve ribe odlaze novci od dozvola....Za somove i klenove ali ne za one iz reka, vec iz koznih fotelja... za one koji plivaju u svojim mercedesima i izvode svoje stuke na vecernj cug.... za one koji ne prestaju da rade i zderu nas ..
ova je sacica entuzijasta ne pokrivena u svakom pogledu, naravno ko i svako sto u ovoj prokletoj avliji se bori za pravu stvar... svaka cast ljudi iskreno vam se divim! Malo nas je danas  takvih otala je uglavnom sica....

Ja vise ove klenove i somove necu da ranim, ali zato ovim momcima cu pomoci koliko sam u mogucnosti...iako niti pecam mladicu a i Drinu u zivotu video nisam.

Cekaj Saleja jel ti ozbiljno mislis ovo o Mercedesima i koznim foteljama i korisnicima ribarskih podrucja? Na koju foru si postavio znak jednakosti izmedju? Poznajes nekog od korisnika, kog Mercedesa vozi i gde to sedi u koznoj fotelji?

Mislim, nema veze sa ovim oko mladica i Drine ali opet nema veze ni sa zivotom ovo sto si rekao.
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Ovo se uopste nije odnosilo na korisnike ribarskih podrucija... ...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Predpostavljam, ali korisnicima idu skoro sve pare od dozvola pa zato tvoj post nema smisla. Minimalno drzavi i organizaciji za koju nemam pojma zasto postoji (SSRS).
 
Vrh Dno